Módní přehlídky

Zabýváme se módou od gotiky až po 50. léta 20. století. Naše módní přehlídky s pěti modelkami trvají standardně 10 až 15 minut. Můžete si vybrat z připravených balíčků či společně s námi sestavit přehlídku na míru přímo pro Vaši akci. Kostýmy mohou být odpolední, večerní nebo namíchané například i se spodním prádlem či plavkami. Všechny kostýmy si samy šijeme nebo jsou dobovými originály starými třeba až 100 let. Některé kostýmy nám zhotovují salóny Móda Minulosti & Your-iDolls.

První republika

Ponořte se do světa módy a elegance s naší jedinečnou přehlídkou, která vás zavede zpět do doby První republiky. Můžete shlédnout modely staré i 80 let! 

Divoký západ

Tato přehlídka se soustředí na modely krinolín a turnýr, které jsou typické pro dobu divokého západu v 19. století. Hodí se na countrybál či jakoukoliv westernově laděnou akci. 

Od gotiky po empír 

V našem repertoáru se vyskytují i repliky kostýmů již z 12. století. Provedeme vás módou gotiky, renesance, baroka, rokoka a empíru. Vyjímat se bude převážně na hradech a zámcích. 

Historické plavky a prádlo

Náš Spolek elegantních dam vám představí širokou škálu vlastnoručně šitých plavek i spodního prádla. 

Komentované oblékání

Pro náročné klienty nabízíme i oblékání dámy do róby s asistující služebnou. Při této ukázce si oblékání moderujeme samy. 

Přehlídka šitá na míru pro Vás

Máte speciální požadavky na historickou přehlídku? Můžeme udělat průřez delším obdobím nebo se třeba věnovat jen jednomu. Není nám cizí ani kombinace šatů, spodního prádla a plavek.